URM
Порти Новини

ФДМУ планує приватизувати Усть-Дунайський морський торговельний порт у першому кварталі 2022 року 

Фонд держмайна України (ФДМ) планує забезпечити умови для приватизації ДП “Усть-Дунайський морський торговельний порт” у першому кварталі 2022 року.

Так, після включення єдиного майнового комплексу ДП “Усть-Дунайський морський торговельний порт” до переліку об’єктів малої приватизації вже провели інвентаризацію майна підприємства.

Встановлено необхідність оформлення документів, що засвідчують право власності на нерухомість. Нині їхнє оформлення триває. Крім того, вирішується питання зняття арешту з плавзасобів підприємства, щоб забезпечити максимальну вартість об’єкта на майбутньому аукціоні.

При цьому у ФДМ також додали, що всі перераховані вище перешкоди можуть бути усунені при прийнятті комплексного законопроєкту №4572, який зараз перебуває на розгляді комітетів перед другим читанням.

У законопроєкті, зокрема, передбачено розблокування приватизації обтяжених арештами активів, яке технічно неможливе сьогодні.

Нагадаємо, у МІУ планують залишити під державним контролем лише порт «Південний». Зокрема, у планах відомства виставити на приватизацію Одеський морський торговельний порт.

читайте також

Завантаження....