URM
Події Міжнародні Новини

Фінляндія заарештувала російські вантажні вагони

Фінляндія конфіскувала майже 900 вантажних вагонів російських компаній у рамках санкцій Євросоюзу. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з листом РЖД до Міністерства транспорту від 6 червня, який є у розпорядженні агентства, коли VR Фінляндії скоротила залізничне сполучення з росією після того, як у квітні ЄС наклав санкції на поставки російського вугілля, 865 залізничних вагонів із росії були заарештовані судовими приставами.

Зазначається, що Орган судових приставів Фінляндії повідомив Reuters, що заморозив активи кількох десятків російських і білоруських фізичних і юридичних осіб, включно з транспортними компаніями, на суму щонайменше 82 мільйони євро, щоб виконати санкції ЄС.

Прессекретар VR Тайна Куйтунен підтвердила, що «на даний момент у Фінляндії перебуває близько 800 одиниць санкційних (вантажних) вагонів», і компанія намагається якнайшвидше повернути невилучені в росію.

Вилучені вагони належать компаніям, які або безпосередньо підпали під санкцій ЄС, або акціонери яких відмовилися від контролю, оскільки вони потрапили під санкції після того, як росія ввела свої війська в Україну наприкінці лютого.

читайте також

Завантаження....