URM
Порти Новини

Ferrexpo припинила відвантаження окатишів у порту «Південний»

Гірничорудна компанія Ferrexpo повідомила про припинення відвантаження окатишів клієнтам у порту «Південний» на Чорному морі.

Департамент маркетингу групи направив повідомлення про форс-мажорні обставини деяким клієнтам, які мали отримати продукцію групи океанічними судами в найближчому майбутньому.

Згідно з ним, гірничодобувні та переробні підприємства групи, розташовані поруч із містом Горішні Плавні (Полтавська область) у центральній Україні, продовжують працювати.

Зазначається, що група має можливість складувати свої залізорудні окатиші на місці, тоді як логістичні ланцюжки України продовжують зазнавати збоїв.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що судноплавні компанії CMA CGM, Maersk, Bunge, ADM, Cargill припиняють діяльність в Україні.

читайте також

Завантаження....