URM
Новини Бізнес

Фаді Храйбе: Інтерпайп успішно подолав негативні наслідки ембарго РФ на імпорт української залізничної продукції

Українська промислова компанія «Інтерпайп» успішно подолала негативні наслідки ембарго РФ на імпорт української залізничної продукції. Про це повідомив генеральний директор компанії Фаді Храйбе.

Помірне зростання продажів залізничної продукції в 3 кварталі чітко свідчить про те, що «Інтерпайп» успішно подолав негативні наслідки ембарго, запровадженого в РФ, на імпорт української залізничної продукції, збільшивши обсяги продажів у СНД та Європі.

Фаді Храйбе

Більше того, за його словами, у 3 кварталі продажі залізничної продукції Інтерпайпу на внутрішній ринок суттєво зросли порівняно з 2 кварталом (+66 % кв/кв).

Однак, загальний продаж за 9 місяців 2021 року на 30% нижчий порівняно з аналогічним періодом минулого року у зв’язку зі стагнацією вагонобудівної галузі в Україні.

Показник EBITDA за 9 місяців 2021 року скоротився на 30% р/р, до 151 млн дол. США, через цін металобрухт і природний газ, які постійно зростають.

Ціни реалізації трубної та залізничної продукції не встигали за швидким подорожчанням сировини. Показник EBITDA трубного дивізіону та дивізіону залізничної продукції за 9 місяців продемонстрували аналогічну динаміку, як і у випадку із виручкою. Наскрізна EBITDA трубного дивізіону збільшилася на 54% р/р, тоді як наскрізна EBITDA дивізіону залізничної продукції впала на 60% р/р.

Пресреліз компанії «Інтерпайп».

Як зазначив Фаді Храйбе, у 4 кварталі негативний вплив на витрати компанії тільки збільшився через стрімке подорожчання природного газу в Європі, оскільки Інтерпайп зобов’язаний вносити передоплату за «блакитне» паливо на місяць уперед за цін на ринку, що постійно зростають.

Нагадаємо, Інтерпайп став технічним та комерційним партнером залізниці Індії та сусідніх країн.

читайте також

Завантаження....