URM
Пасажирські перевезення Новини

Евакуація з Луганщини триває

На Луганщині не працює жодна залізнична станція, але Укрзалізниця продовжує допомагати мешканцям евакуюватися на захід України. Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на пряму мову голови Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая в ефірі інформаційного телемарафону.

Уже майже 2 місяці у кожному населеному пункті озвучуються адреси, на які приїжджають автобуси та вивозять людей за кордон Луганської області на ті залізничні станції, які погоджені з Укрзалізницею.

голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай

За словами Сергія Гайдая, в області потребують евакуації ще 80 тисяч людей.

На Луганщині зараз збільшилася кількість обстрілів і ситуація залишається напруженою. Якщо раніше на території області, підконтрольній Україні, лишалося близько 300 тис. людей, які потребували евакуації, то зараз чітку цифру за всіма пунктами назвати не можна, але десь 70-80 тисяч ще лишається. Ми кожного дня проводимо евакуацію і звертаємось до людей з проханням виїжджати.

голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай

Сергій Гайдай зауважує, що окупанти не випускають людей, які хочуть евакуюватися з підконтрольної ворогу частини, але зранку 16 квітня вже вдалося евакуювати 25 мешканців з південної частини Рубіжного, а також Кремінної.

читайте також

Завантаження....