URM
Міжнародні Вантажні перевезення Новини

Енергозабезпечення матиме пріоритетний статус на залізницях Німеччини

Кабмін Німеччини визначив пріоритетності перевезень вугілля на залізницях. Про це заявив міністр у справах цифрових технологій і транспорту Волкер Вісінг з неоліберальної партії Вільних демократів (FDP) після засідання кабінету міністрів у середу, повідомляє RailFreight.

Зазначається, що пріоритетний статус надається енергозабезпеченню в цілому. Таким чином, перевага буде надаватися вугіллю, нафті й газу. Захід буде діяти упродовж шести місяців. Deutsche Bahn заявив, що працює над необхідними механізмами, які, як очікується, вплинуть на пасажиропотік.

Рішення було ухвалене з огляду на очікувані загрози енергетичної кризи в Європі цієї зими. Європейські країни все менше покладаються на енергоносії з росії. Щоб компенсувати цю втрату постачання, Німеччина відновлює свої вугільні шахти, багато з яких були закриті раніше.

Раніше вугілля доставлялося баржами, але низький рівень води в Рейні призвів до обмеження пропускної здатності цієї річки. Зараз залізниці зарезервовані для життєво важливого завдання — розподілу енергоносіїв. Оскільки німецька залізнична мережа вже стикається проблемами під час інтенсивного будівництва, існує потреба в спеціальній процедурі розподілу маршрутів.

читайте також

Завантаження....