URM
Події Новини

Ексвиконувачу обов’язків начальника Південно-Західної залізниці обрали запобіжний захід

Вищий антикорупційний суд визначив 454 тисячі гривень застави ексвиконувачу обов’язків начальника філії «Південно-Західна залізниця» УЗ Олегу Золотарьову.

Золотарьова НАБУ та САП підозрює у зловживанні службовим становищем, через що УЗ зазнала 9,6 млн грн збитків. Про це повідомляє видання «Слово і діло».

Клопотання детектива про застосування запобіжного заходу – задовольнити. Застосувати щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 200 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що в грошовому виразі становить 454 000 грн»

рішення суду

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру експосадовцю УЗ. За версією слідства, у 2017 році УЗ оголосила публічні торги із закупівлі пристроїв живлення для пасажирських вагонів. Слідство встановило, що Золотарьов встановив однією із вимог для участі у тендері обов’язкове надання учасниками торгів підтвердження погодження креслень продукції, яку вони пропонують до постачання, самою ж «Укрзалізницею».

Двом пов’язаним між собою компаніям, а саме ТОВ «Броварське електротехнічне об’єднання» та ТОВ «Елпо Україна», УЗ погодження надала, а решті – ні. На підставі чого інших учасників і не допустили до участі в аукціоні, а «обрані» компанії здобули перемогу та поставили «Укрзалізниці» продукцію за завищеними на 9,6 млн грн цінами.

Раніше Служба безпеки України ліквідувала схему постачання неякісного електрообладнання для локомотивів Укрзалізниці. Саме через такі деталі загорялися поїзди.

читайте також

Завантаження....