URM
Кадри Новини

Ексміністр інфраструктури Криклій розглядає варіант податися на конкурс щодо голови правління УЗ

Колишній міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що добре знає проблеми Укрзалізниці й тому розглядає варіант подати свою кандидатуру на посаду очільника компанії.

Водночас Криклій заперечив варіант з наглядовою радою УЗ.

До наглядової ради Укрзалізниці я не можу подаватися суто через конфлікт інтересів, особливо як незалежний член, та й знаходжу це неправильним і дивним. Стати головою правління, напевно, можу, але конкурс ще навіть не розпочато, тож горизонт планування тут точно не менше кількох місяців. У той же час у мене самого тут дуже двояке відчуття. З одного боку, я знаю проблеми компанії, починаючи від тарифів і закінчуючи кадровими питаннями, і розуміючи поточні критичні завдання, тому мені не потрібно довго розгойдуватися для роботи. З іншого — мені складно сказати, наскільки це буде коректно з мого боку.

Владислав Криклій

Водночас Криклій зазначив, що пріоритетом для нього було б очолення холдингу з управління держактивами, у разі його створення. Холдинг займався б роботою з міжнародними партнерами та інвесторами й концесійними проєктами.

Третім варіантом продовження кар’єри Криклій бачить приватний сектор.

Нагадаємо, напередодні Владислав Криклій дав оцінку роботі наглядової ради УЗ. За його словами, критика наглядової ради в основному через погану комунікацію, що, на його думку, її ключова помилка.

читайте також

Завантаження....