URM
Події Новини

Ексдиректор Севастопольського МППЗТ на суді визнав провину у фінансуванні окупації Криму

Колишній директор підприємства «Кримдорзв’язок» і «Севастопольського міжгалузевого підприємства промислового залізничного транспорту» визнав провину у фінансуванні окупації Криму, його звільнили від відбування реального покарання з випробувальним терміном у 2 роки.

Згідно з текстом вироку, засуджений 27 листопада 2015 року став директором «незаконно створеного ГУП РК «Кримдорзв’язок» та фінансував облаштування дорожньої інфраструктури в Криму. Пізніше, 7 лютого 2017 року, засуджений став директором «незаконно створеного «Севастопольського МППЗТ» і надав Чорноморському флоту Росії можливість користуватися залізничними коліями.

Згідно з текстом документа, засуджений «повністю та беззастережно визнав свою провину за ч. 1 ст. 110-2 КК України («Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території чи державного кордону України»).

Суд призначив йому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій на підприємствах залізничного транспорту строком на 2 роки.

При цьому суд звільнив засудженого від відбування призначеного покарання, якщо він протягом випробувального терміну тривалістю 2 роки не вчинить нового кримінального злочину.

У тексті вироку не вказано ім’я та прізвище засудженого. За інформацією з відкритих джерел, у 2015-2016 роках «Кримдорзв’язок» очолював Володимир Грибанов. Він та його захист публічно не коментували вирок.

Зазначимо, раніше на URM виходив матеріал щодо стану так званої «Кримської залізниці», яка наразі тримається на плаву переважно завдяки її участі у схемах військової логістики російських окупантів.

читайте також

Завантаження....