URM
Події Новини Укрзалізниця

Двоє залізничників захопили російський БТР та двох військових

Начальник станції «Баси» Руслан Аристархов та начальник станції «Суми товарна» Артем Кисельов голими руками захопили ворожий БТР та двох військових російської армії.

Вранці після селектора вони вирушили виявляти мітки, робили обхід колії на станціях «Баси» та «Суми товарна». І побачили, як на «Суми товарна» заїжджає бронетранспортер. Виліз із кабіни один із російських загарбників і запитав напрямок руху.

Залізничники зорієнтувалися і вказали йому шлях у безвихідь за підвищеною колією. Потрапивши у пастку, росіяни вилізли з БТР, їх повалили на землю та викликали тероборону.

Дох затримали, двоє втекли, на них оголошено полювання. За словами члена правління УЗ Сергія Лещенко, компанія готує до нагородження героїв-залізничників.

Укрзалізниця припинила будь-які відносини та взаємодію з ВАТ «Російські залізниці». В  компанії заявили, що пропонували залізничникам Російської Федерації мир та зупинити війну, але вони продовжували підвозити танки та іншу бойову техніку до України та її кордонів. В результаті залізничні переходи між країнами зруйновані.

читайте також

Завантаження....