URM
Пасажирські перевезення Новини

Двоповерховий поїзд Skoda буде обслуговувати маршрут Київ – Львів

30 грудня 2021 року Укрзалізниця відправить у перший рейс двоповерховий електропоїзд Skoda за маршрутом №747 Київ – Львів. 

Поїзд відправлятиметься з Києва о 16:41 та прибуватиме до Львова о 00:45. На шляху прямування поїзд зупинятиметься на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та інших.

Ремонт 6-вагонного електропоїзда чеського виробництва Skoda побудови 2012 року здійснювався на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод». Поїзд прибув на підприємство для проведення ремонтних робіт у лютому 2021 року, і за 11 місяців був повністю оновлений. 

Поїзд обладнаний розетками з USB-рознімами для кожного пасажира, сповивальними столиками в головних вагонах, пандусами та місцями для перевезення людей з інвалідністю, тримачами для велосипедів, системами відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння, вакуумними туалетами.

Наразі на сайті УЗ вже відкрили продаж квитків на перший рейс за маршрутом. Найдешевший квиток за повним маршрутом коштує 211 грн. У вагоні другого класу одне місце коштує 458 грн, перший клас — 799 грн.

Нагадаємо, загальна заявлена вартість ремонту двох двоповерхових поїздів Skoda становить 291,5 млн грн. Другий поїзд мали також здати до кінця року, але здачу відтермінували до кінця першого кварталу 2022 року.

читайте також

Завантаження....