URM
Пасажирські перевезення Новини

«Дунайський експрес» отримав статус регіонального

З 21 лютого 2022 року швидкісний приміський дизель-поїзд сполученням «Одеса-Ізмаїл-Одеса» переходить у розряд регіонального поїзда та курсуватиме за нумерацією №802/801-803/804.

Про це повідомляє одеська залізниця. Поїзд курсуватиме за наступним графіком:

  • №802/801 «Одеса-Ізмаїл» (відправлення о 19:14) — 1, 2, 4, 5, 6, 7 днях тижня (крім середи), з зупинками на шляху прямування Білгород-Дністровський, Кулевча, Сарата, Арциз, Главані, Дзинілор;
  • №803/804 «Ізмаїл-Одеса» (відправлення о 07:24) — 1, 2, 3, 5, 6, 7 (крім четверга), з зупинками на шляху прямування Дзинілор, Аліяга, Главані, Давлет-Агач, Арциз, Сарата, Кулевча, Білгород-Дністровський.

Відтепер продаж проїзних документів пасажирам у регіональний поїзд відбуватиметься через квиткові каси та мережу онлайн (без права оформленими провідниками квитків у вагонах).

При проїзді у зазначеному регіональному поїзді збережено усі пільги, що передбачено чинним законодавством України при проїзді у приміському сполученні. Оформлення пільгового квитка здійснює провідник вагону «Дунайського експресу». Розташування пільгових місць передбачено у вагоні №3.

Дизель-поїзд між Одесою та Ізмаїлом під назвою «Дунайський експрес» курсує з 20 листопада. Старт цього маршруту ві реалізації пілотного проєкту Public Service Obligation (PSO). Проєкт передбачає, що місцева влада компенсуватиме перевізнику щонайменше 5 млн грн на рік витрат на організацію маршруту.

ДжерелоFacebook

читайте також

Завантаження....