URM
Інфраструктура Новини Порти

Другу колію на ділянці Чорноморськ – Берегова відкриють 4 листопада

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков анонсував завершення будівництва другої колії на ділянці Чорноморськ – Берегова.

Про це міністр повідомив під час робочого візиту до Одеси. За його словами, рух новозбудованою колією (6,5 км) відкриють вже 4 листопада. Наразі нею вже рухається технічний транспорт.

Нагадаємо,  другу колію почали електрифікувати у липні 2021 року На цій ділянці здійснюються перевезення для 3-х з 5-ти найбільших стивідорних компаній країни — ДП МТП «Південний», ТОВ «Трансінвестсервіс» та АТ «Одеський Припортовий Завод».

У МІУ порахували, що обсяги вантажопотоків на ДП МТП «Південний» та ТОВ «ТІС» до 2023 року складуть щонайменше 135 млн тонн.

Зараз розрахункова пропускна спроможність ділянки Чорноморська — Берегова — 55 пар поїздів на добу, а після оновлення вона збільшиться до 60. Востаннє ж пропускну спроможність тут підвищували 6 років тому.

Надалі МІУ планує добудувати другу колію на ділянці «пост 30 км» — станція Берегова/станція Хімічна. Тоді  пропускна спроможність ділянки Чорноморська — Берегова — Хімічна складе вже 150 пар поїздів на добу.

читайте також

Завантаження....