URM
Рухомий склад Новини

ДРСУ оприлюднила текст погодження наказу щодо списання вантажних вагонів 

На сайті державної регуляторної служби оприлюднили текст погодження наказу МІУ щодо списання вагонів за віком.

1 грудня про погодження повідомив заступник директора Департаменту з комерційної роботи Укрзалізниці Валерій Ткачов. За його словами, наразі проєкт направлено на юстування до Міністерства юстиції. Проте сам текст погодження регуляторна служба оприлюднила лише зараз.

ДРСУ погодила проєкт після того, як МІУ його відкоригувало – горизонт переходу на нормативний термін експлуатації зерновозів та піввагонів збільшено з 7 до 10 років. За словами Ткачова, протягом перших 3 років списання вагонів мінімальне:

  • 2022 рік – 43 ЗРВ;
  • 2023 рік – 469 ЗРВ;
  • 2024 рік – 1299 ЗРВ.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури спільно з УЗ планує запустити програму поступового обмеження терміну експлуатації вагонів та будівництва нових вагонів замість списаних.

З цією метою Мінінфраструктури розробило та опублікувало вищезазначений проєкт наказу про порядок списання зношених вагонів. Водночас уже 25 жовтня проєкт був відправлений на узгодження в Державну регуляторну службу.

16 листопада ДРСУ надіслала листа до МІУ зауваження до проєкту й повідомила, що лише після їхнього розгляду ухвалить рішення.

читайте також

Завантаження....