URM
Порти Кадри Новини

ДП «ММТП» отримало нового керівника 

Кабінет Міністрів на засіданні в середу, 28 липня, погодив призначення Олександра Медведика на посаду в.о. директора ДП «Миколаївський морський торговельний порт» (ММТП).

Олександр Медведик до цього призначення працював на посаді заступника директора з експлуатації ДП «Морський торговельний порт«Чорноморськ». Раніше обов’язки директора ДП «ММТП» виконував Дмитро Хабаров, призначений на цю посаду в грудні 2019 року.

ДП «ММТП» експлуатує причал №12 Миколаївського морського порту й спеціалізується на перевалці генеральних, навалювальних вантажів. Довжина причалу — 187 метрів, глибина біля причалу — 10,5 метра. Площа відкритих складів — 9,3 тис. квадратних метрів.

Також ММТП співпрацює з підприємствами, які здійснюють господарську діяльність на території Миколаївського морського порту на умовах державно-приватного співробітництва (оренди держмайна), на підставі укладених договорів оренди держмайна й отримує надходження: 30% орендної плати від оренди нерухомого майна, 100% — від оренди рухомого майна.

Нагадаємо, наприкінці травня Національне агентство держслужби визначило трійку фіналістів кадрового конкурсу на посаду голови Державної служби морського та річкового транспорту (Морської адміністрації).

читайте також

Завантаження....