URM
Укрзалізниця Новини

В Укрзалізниці заявляють, що регіональні філії не мають проблем із пальним

Усі регіональні філії Укрзалізниці забезпечені пальним. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит журналістів URM.

Повідомляється, що регіональні філії АТ «Укрзалізниця» дизельним пальним забезпечені та на сьогодні немає відставлених тепловозів з причини відсутності дизельного пального.

Укрзалізниця

 

В Укрзалізниці заявляють, що регіональні філії не мають проблем із пальнимУкрзалізниця і проблеми з пальним

Напередодні стало відомо, що 38 магістральних і 85 маневрових тепловозів виведені в резерв через відсутність пального. На складах компанії залишилося 772 тонни, що є добовою нормою роботи Укрзалізниці.

З 30 червня збитки від простоїв вагонів становлять 7,9 млн грн на добу. При цьому станом на кінець дня 29 червня залишки пального на станції Покровськ становили 30,8 тонн, на ст. Поголі – 8 тонн, на ст. Коростень – 49 тонн, на ст. Ковель – 8 тонн, на ст. Чернівці – 15 тонн. Склад ТНТС депо Волноваха резерву пального не має взагалі.

Як влада реагувала на відсутність пального в УЗ

Ситуація з пальним викликала занепокоєння і в Тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради, створеній для перевірки й оцінки стану Укрзалізниці. Проблему обговорили на  засіданні ТСК.

Будемо підбивати підсумки піврічної роботи і доносити їх керівництву держави. Зроблено багато, але далеко не все.

ЮЛІЯ ГРИШИНА, ГОЛОВА ТСК

Зі свого боку в Міністерстві Інфраструктури пообіцяли подолати дефіцит дизпального в Укрзалізниці до кінця минулого тижня.

Я безпосередньо бачу скільки відвантажується і що відбувається з пальним. Сьогодні-завтра дефіцит буде подолано.

ОЛЕКСАНДР КУБРАКОВ, МІНІСТР ІНФРАСТРУКТУРИ

Нагадаємо, у квітні компанія, через зрив рамкової угоди, уже мала паливну кризу. Тоді філія «Центр забезпечення виробництва» провела екстрений тендер на закупівлю 50 тис. тонн дизельного пального за прискореною переговорною процедурою.

Рамкову угоду на пальне укладено

7 липня Укрзалізниця провела 5 спрощених торгів із закупівлі 15 тисяч тонн (сумарно) дизпального.

Торги відбулися в межах рамкової угоди, яку УЗ уклала 1 липня з 8-ма постачальниками дизпального. Сьогодні ці ж учасники конкурували між собою за право поставити першу партію пального.

Переможцем всіх торгів стало ТОВ “Оіл-Трейд 2018”. Якщо тендерний комітет укладе з ним договори, то їхня загальна вартість сягне 414,8 млн грн.

Рамкова угода передбачає спрощені закупівлі за потребою з учасниками. Закупівлі проводяться в заявлених межах. У цьому разі до 5,3 млрд грн та 200 тис. тонн. Термін угоди до 30 березня 2022 року.

читайте також

Завантаження....