URM
Міжнародні Інфраструктура Новини

До польських портів проклали понад 80 км залізничних шляхів

У Польщі місцевий залізничний оператор PKP Polskie Linie Kolejowe завершив основні роботи з електрифікації та побудови колій до портів Гданська та Гдині. Про це повідомляє пресслужба PKP.

Роботи обійшлися у понад 2,6 млрд злотих. Їх проспівфінансовано з програми CEF Connecting Europe.

Зазначається, що на станції Gdańsk Zaspa Towarowa вже завершені основні роботи. Тож потяги ходять  реконструйованими шляхами з новою контактною мережею.

На станції Північний порт Гданська вантажні поїзди також уже курсують новими залізничними шляхами. Загальна протяжність яких 28 км.

На станції готують земельну ділянку під розвиток ще однієї групи шляхів.

Залізничний переїзд між станціями Гданськ Канал Кашубського — Північний порт Гданська замінить віадук. Об’єкт буде понад 100 метрів завдовжки і 8 метрів завширшки. Він матиме дві смуги руху й тротуар.

У межах проєкту поліпшення залізничного доступу до порту Гдиня також прокладаються нові шляхи, встановлюються стрілочні переводи й елементи тягової мережі. Зараз уже побудовано приблизно 30 км шляхів і 43 стрілочні переводи.  Доступ у порт поліпшать два нових залізничних віадуки. Крім того, ремонтується міст через річку Чілонка.

читайте також

Завантаження....