URM
Рухомий склад Новини Пасажирські перевезення

До кінця жовтня в усіх електричках Південної залізниці будуть встановлені поручні

До кінця жовтня в усіх поїздах приміського сполучення Південної залізниці будуть встановлені поручні для людей з інвалідністю, повідомляє пресслужба філії.

До кінця жовтня в усіх електричках Південної залізниці будуть встановлені поручніІдеться про перші й останні вагони дизель-поїздів та електропоїздів. Робота проводиться у межах комісійного огляду, який триває з 15 вересня до 30 жовтня.

Також у вагонах дизель-поїздів та електропоїздів залізничники оновили покажчики місць для людей із інвалідністю.

Наразі у Харківській та Полтавській областях у приміському сполученні курсують чотири поїзди, які вже обладнані такими поручнями. До кінця місяця весь рухомий склад приміського сполучення – 62 поїзди – буде обладнаний поручнями.

Раніше УЗ запустила інклюзивну електричку за маршрутом Ніжин-Київ.

Нагадаємо, упродовж 2020-2023 років УЗ спрямує понад 74 млн грн на облаштування залізничних об’єктів. Планується адаптувати вокзали та зупинні платформи для людей з інвалідністю, закупити підйомні платформи й візки для вагонів тощо.

За інформацією Міністерства соціальної політики, на 1 січня 2020 року в Україні 2,7 млн осіб мають інвалідність. У тому числі 222,3 тис. осіб з I групою інвалідності, 900,8 тис. осіб з II групою інвалідності, 1416,0 тис. осіб з III групою інвалідності та 163,9 тис. дітей з інвалідністю.

читайте також

Завантаження....