URM
Рухомий склад Новини

До кінця року Укрзалізниця капітально відремонтує 15 вагонів

До кінця року Укрзалізниця збирається відремонтувати капітальним ремонтом щонайменше 15 вагонів. Ремонти будуть відбуватися на власних потужностях Перевізника. Це дозволить продовжити експлуатацію рухомого складу щонайменше на 14 років.

Вартість капітально-відновлювального ремонту одного вагона — близько 16 млн грн.

У вагонах буде повністю оновлено інтер’єр салону, замінені вікна, туалетні комплекси. Також з’явиться система відеонагляду, та індивідуально керована система кондиціювання повітря.

Також в УЗ планують наступного року побудувати 50 зерновозів.

Раніше URM повідомляв про те, що перші 5 купейних вагонів зі 100 замовлених у Крюківського вагонобудівного заводу та придбаних за кошти державного бюджету пройшли в столиці фінальну прийомку фахівцями Укрзалізниці.

За умовами контракту, 20 зі 100 замовлених вагонів мають бути поставлені АТ «Укрзалізниця» до кінця 2021 року. У компанії заявляють, що наразі сторони випереджають графік. Хоча раніше керівництво УЗ анонсувало перші два поїзди до Дня Незалежності.

Загалом КВБЗ має побудувати та поставити компанії 51 купейний вагон, 12 спальних вагонів, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда. У 2021 році у бюджеті України передбачено виділення 3 млрд грн на оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень.

Зауважимо, що УЗ провела закупівлю без тендеру, уклавши договір з КВБЗ напряму. У серпні ДАСУ заявила, що УЗ не мала права проводити пряму закупівлю.

Нагадаємо, на початку жовтня комісія Укрзалізниці прийняла два дизель-поїзди ДПКр-3 виробництва КВБЗ.

читайте також

Завантаження....