URM
Рухомий склад Новини

До кінця року Укрзалізниця капітально відремонтує 50 пасажирських вагонів

Укрзалізниця до кінця 2021 року планує провести капітально-відновлювальний ремонт 50 пасажирських вагонів. Роботи здійснюються на власних виробничих потужностях. У компанії зазначають — вартість таких вагонів буде на 30 % нижча від нових.

Також у вересні Перевізник планує відновити капітально-відновлювальним ремонтом ще 9 пасажирських купейних вагонів-трансформерів. З початку 2021 року Укрзалізниця відновила капітально-відновлювальним ремонтом уже 7 пасажирських купейних вагонів-трансформерів.

Чим вагони — трансформери відрізняються від звичайних вагонів

В УЗ запевняють, що оновлений рухомий склад має сучасні елементи конструкції: кузов вагона, даховий кондиціонер, нові віконні блоки із склопакетами, ролетні системи для захисту від сонця. Також у купе встановлені USB-розетки біля кожного місця, під столиками — спеціальні полички для підзарядки телефонів, купе обладнані індивідуальними системами клімат-контролю.

Це плановий капітально-відновлювальний ремонт, який коштує 16 млн грн, що майже вдвічі дешевший за придбання нового вагона. Середня ціна нового вагона — близько 30 млн грн.

Укрзалізниця

Укрзалізниця розробляє нові пасажирські вагони

Крім того, Укрзалізниця разом із виробничо-інжиніринговим підприємством «Науково-виробниче об’єднання «Ріст» працює над розробкою концепції оновленого плацкартного вагона. Такий вагон був представлений на виставці рухомого складу, яка проходила на пероні станції Київ-Пасажирський 27-29 серпня 2021 року. Зокрема, модернізований плацкартний вагон оздоблено шторками приватності для кожної полиці, у кожному вагоні встановлені пеленальні столики. Зазначений плацкартний вагон ще має пройти випробовування та доопрацювання, після чого зможе стати серійним варіантом для капітально-відновлювальних ремонтів у 2022 році.

У планах Перевізника випускати до сотні модернізованих власними силами різних типів вагонів щороку. У пріоритеті — плацкартні вагони.

читайте також

Завантаження....