URM
Міжнародні Вантажні перевезення Новини

До кінця року LTG Cargo Ukraine запустить вантажний поїзд Клайпеда – Чорноморськ

Вантажний поїзд сполучення Клайпеда – Чорноморськ запустять до кінця року. Про це повідомляється на офіційній сторінці українського офісу литовського перевізника.

На форумі виставки «RE: link – українська ланка, що з’єднує світ» «LTG Cargo Ukraine» представила проєкт перевезення напівпричепів залізницею Клайпеда – Чорноморськ, обговорила його перебіг та проблеми з гостями форуму та поділилася досягненнями вже регулярного маршруту поїзда-напівпричепа «LTG Cargo» з Каунасу до Тілбурга. Очікується, що перша поїздка напівпричепів залізницею маршрутом Клайпеда – Чорноморськ відбудеться вже цього року.

LTG Cargo Ukraine

Перед цим Українська «донька» LTG Cargo досягла домовленості з вітчизняними партнерами щодо запуску до кінця року залізничним маршрутом Клайпеда – Чорноморськ.

Раніше LTG Cargo Ukraine уклала угоди з двома українськими заводами щодо обслуговування локомотивів на ринку України. Так, угоди уклали з:

  • Миколаївським тепловозоремонтним заводом;
  • Полтавським тепловозоремонтним заводом.

Нагадаємо, 16 вересня у Києві  офіційно відкрили офіс LTG Cargo Ukraine. На заходах  була присутня й делегація керівників LTG з Литви.

читайте також

Завантаження....