URM
Рухомий склад Новини

До Дня Незалежності на Придніпровській залізниці вийде на маршрут капітально відремонтований електропоїзд

У Нікопольському моторвагонному депо капітально відремонтували електропоїзд Р2-587. Напередодні Дня Незалежності України він вийде на маршрут Запоріжжя – Нікополь – Запоріжжя.

Наразі оновлений руками нікопольських ремонтників електропотяг проходить обкатку. А незадовго до цього спеціальна комісія прийняла приміський склад в експлуатацію після капітального ремонту й модернізації.

У вагонах встановлено зручні напівм’які сидіння, металопластикові вікна з двокамерними склопакетами; світлодіодне освітлення. У салонах якісне внутрішнє облицювання й лінолеумне покриття. Є сучасні санвузли, місця для інвалідів та пасажирів з дітьми.

Юрій Савченко, начальник служби приміських пасажирських перевезень Придніпровської залізниці

Які роботи були проведені в електропоїзді:

  • Кабіни електропоїзда відремонтовані за участю локомотивних бригад: реконструйовано стелі, відновлено працездатність і розмітку пультів та сигнальних пристроїв, поліпшено освітлення й ергономіку сидінь тощо.
  • Для безпеки руху в Р2-587 проведено капітальний ремонт колісних пар, допоміжних машин, гальмівного та електроустаткування, оновлено головний прожектор та буферні ліхтарі.

Нагадаємо, ЗЕРЗ відремонтував електровоз для Одеської залізниці.

читайте також

Завантаження....