URM
Вантажні перевезення Міжнародні Новини

До Австрії прибув перший поїзд із українською кукурудзою

Компанія Rail Cargo Group, що входить до складу ÖBB (Австрійські федеральні залізниці) 6 травня доставила до Австрії перший поїзд із кукурудзою з України. Про це повідомляє ЦТС із посиланням на інформацію сайту компанії.

Видання зауважує, що ÖBB Rail Cargo Group завжди займалася перевезенням українського зерна. Але транспортування здійснювалося головним чином у напрямку північних регіонів Німеччини. З початком повномасштабної війни росії проти України обсяги перевезень сільськогосподарських вантажів збільшилися — у березні-квітні RCG організувала 30 зернових поїздів з України. Загалом це  60 000 т зерна.

У п’ятницю, 6 травня, до Австрії прибув перший поїзд із українською кукурудзою. Пункт призначення – муніципалітет Ашах-ан-дер-Донау в окрузі Ефердінг Верхньої Австрії. Перед цим поїзд зробив зупинку на станції Кледерінг під Віднем, де його зустріли міністр сільського господарства Австрії Елізабет Кестінгер, посол України Василь Хімінець та генеральний директор ÖBB Андреас Матта.

Перший зерновий поїзд прибув до Австрії… Сприяючи постачанням через створення «Зелених коридорів», ми допомагаємо Україні, яка б інакше не змогла експортувати свої товари. І ми допомагаємо підтримувати постачання сільськогосподарської сировини та продуктів харчування. Наша мета – у майбутньому дедалі більше позиціонувати Австрію як хаб для постачання сировини з України. Страждання мільйонів українців стали сумною частиною повсякденного життя для всіх нас. Для мене особливо важливо, що ми в ÖBB робимо все можливе, щоб допомогти цим людям. З цієї причини ÖBB RCG продемонструвала відданість справі від початку війни. З одного боку, ми підтримуємо перевезення гуманітарної допомоги, а з іншого хочемо зробити свій внесок у економічне виживання України. Тому ми регулярно возимо зерно з України до Європи і хочемо найближчим часом розширитись у цьому напрямку.

генеральний директор ÖBB Андреас Матта

Надалі компанія планує забезпечити не менше двох поставок зерна з України до Австрії на місяць. У складі кожного поїзда буде 25 вагонів-хоперів, що вміщують 1400 т вантажу.

читайте також

Завантаження....