URM
Рухомий склад Новини Пасажирські перевезення

АТ «Дніпровагонрембуд» розробляє власну модель капсульного вагона

Директор з розвитку АТ «Дніпровагонрембуд» Дмитро Крюков розповів журналістам URM про процес створення капсульного вагона на підприємстві та при яких умовах завод почне повноцінне проєктування

За основу завод взяв плацкартний вагон й розробив інтер’єр на 52 капсульних місця, кожне місце має свої розетки, освітлення. Наразі підприємство має макет на три купе.

Сама ідея поки на стадії концепту. Проте якщо ним зацікавиться пасажирський оператор (УЗ, КТЖ або інший), то підприємство готове проводити подальшу розробку вагона.

Зараз це макет інтер’єру, але розробка вагонів містить в собі проектування систем забезпечення, електрообладнання, опалення, кондиціонування, сучасного сервісного обладнання та ін. Ці речі пропрацьовуються на наступному етапі. Якщо цей концепт буде цікавий замовникам, його можна буде взяти за основу і продовжити процес проєктування..

Дмитро Крюков

АТ «Дніпровагонрембуд»  — одне з найстаріших підприємств вагоноремонтної і вагонобудівної галузі України. Наразі займається переважно ремонтом вантажного складу.

читайте також

Завантаження....