URM
Події Новини

ДФС викрила співробітників Південно-Західної залізниці на розкраданні 33 млн гривень

Державна Фіскальна служба викрила посадовців Південно-Західної залізниці, які привласнили майже 33 млн гривень.

Співробітники ГУ ДФС у м. Києві встановили, що одне із підприємств документально відобразило реалізацію на адресу філії «Південно-Західна залізниця» гальмівних дисків, послуг зі збирання двигуна, заміни фільтрів, демонтажу труб на суму майже 33 млн гривень, а фактичне придбання цих запчастин не здійснювалось.

Фіскали також встановили, що у 2019 році підприємство-підрядник купувало виключно продукти харчування та будівельні матеріали. Цей факт підтвердив відсутність можливостей з постачання необхідних ТМЦ. Також встановлено, що всі грошові операції проходили без ПДВ.

Фактично філія «Південно-Західна залізниця», здійснюючи свою фінансово-господарську діяльність, оприбуткувала до свого бухгалтерського балансу раніше вже списані та відреконструйовані власними силами гальмівні диски, відобразивши їхнє фіктивне придбання від згаданого суб’єкта. У результаті вищезазначеної злочинної схеми грошові кошти були безпідставно переведені на банківські рахунки підприємства-підрядника.

Вадим Мельник, голова ДФС

Такими діями злочинці завдали шкоди й держбюджету. Адже кошти у розмірі майже 6 млн не надійшли до бюджету, адже жодні податки навіть з таких сумнівних операцій не сплачувалися.

читайте також

Завантаження....