URM
Рухомий склад Новини Пасажирські перевезення

Дев’ять оновлених вагонів-трансформерів курсуватимуть у складі поїзда Київ-Херсон

Дев’ять капітально відремонтованих вагонів-трансформерів уже з 12 листопада курсуватимуть у складі пасажирського поїзда № 766 Київ—Херсон.

Капітально-відновлювальний ремонт вагонів виконано на потужностях Укрзалізниці, у депо Бахмач, Каховка, Синельникове. На це Перевізник витратив близько 16 млн грн. Це
майже вдвічі дешевше за придбання нового вагона.

Дев'ять оновлених вагонів-трансформерів курсуватимуть у складі поїзда Київ-ХерсонВ Укрзалізниці зазначають, що вагони-трансформери підходять і для довгих, і для коротких маршрутів.

Оновлений рухомий склад має сучасні елементи конструкції: кузов вагона, даховий кондиціонер, нові віконні блоки із склопакетами, ролетні системи для захисту від сонця. Також у купе встановлені USB-розетки біля кожного місця, під столиками — спеціальні полички для підзарядки телефонів, купе обладнані індивідуальними системами клімат-контролю.

Олександр Перцовський, голова пасажирського напрямку компанії

Зазначимо, з початку 2021 року АТ «Укрзалізниця» відновило капітально-відновлювальним ремонтом уже 16 таких вагонів. Наразі 7 з них курсують у складі поїзда № 737/738 Запоріжжя — Київ.

Нагадаємо, АТ «Дніпровагонрембуд» презентував макет капсульного вагона. За основу завод взяв плацкартний вагон і розробив інтер’єр на 52 капсульних місця, кожне місце має свої розетки, освітлення.

читайте також

Завантаження....