URM
Події Новини

Deutsche Bahn виготовляє понад 100 запчастин за допомогою 3D-друку

DB робить революцію в технічному обслуговуванні, використовуючи 3D-друк. Про це повідомляється на сайті компанії.

За допомогою 3D-друку виготовляють пропелери вентиляторів, підголівники для регіональних поїздів, різні корпуси та невеликі компоненти, зокрема запчастини для кавових машин і гачки для одягу для поїздів ICE.

Повідомляється, що DB може використовувати 3D-друк для створення запасних частин за короткий час, які в іншому випадку мають тривалий період доставки або взагалі можуть бути недоступними. А це означає, що поїзди можуть повертатися до руху швидше, що скорочує час простою. Усі надруковані на 3D-принтері компоненти перед використанням проходять ретельні випробування.

Адитивне виробництво – створення компонентів шар за шаром – дає змогу оптимізувати зони запчастин, які особливо схильні до несправностей. Це зводить до мінімуму знос із самого початку та підвищує доступність поїзда. Перші друковані компоненти виготовлялися виключно з пластику, як правило, поліаміду, але тепер металеві компоненти можна виготовляти порошковими методами.

Deutsche Bahn

Компанія випробовує різні нові матеріали, зокрема вогнестійкий пластик, що надає більше нових властивостей запчастинам, надрукованим на 3D, і не лише в обслуговуванні.

У логістиці також є великий потенціал для 3D-друку. DB Schenker досліджує, як можна використовувати 3D-принтери на великих складах для друку запасних частин на місці у разі зменшення запасів.

читайте також

Завантаження....