URM
Події Новини Укрзалізниця

Deutsche Bahn відправив Укрзалізниці першу партію генераторів

Deutsche Bahn відправив Укрзалізниці 63 генератори для налагодження роботи в умовах дефіциту електроенергії, спричиненого російськими обстрілами енергетичної інфраструктури. Про це повідомляє «Європейська правда».

Перша партія генераторів була відправлена в п’ятницю із залізничної станції в Ганновері до Києва, а в січні Deutsche Bahn планує передати ще 325 менших, аварійних генераторів. Передання є безоплатною допомогою Укрзалізниці.

Генеральний директор Deutsche Bahn Ріхард Лутц зазначив, що генератори забезпечать електроенергію та опалення на залізничних станціях і ремонтних заводах, а також використовуватимуться безпосередньо в поїздах.

Партію аварійних електрогенераторів, які Укрзалізниця отримає в січні, будуть використовуватися для забезпечення електроенергією пасажирів та робочих місць українських залізничників.

Нагадаємо, Deutsche Bahn та Укрзалізниця підписали меморандум про взаєморозуміння, у якому домовились про довгострокове партнерство. Домовленість передбачає отримання допомоги у відбудові залізничної інфраструктури. А також охоплює співпрацю для розширення коридорів залізничних вантажних перевезень, пропускної спроможності терміналів та консультаційні послуги для запровадження європейських стандартів в управлінні залізницею.

читайте також

Завантаження....