URM
Пасажирські перевезення Новини Укрзалізниця

Deutsche Bahn направить своїх менеджерів в УЗ для роботи з пасажирськими перевезеннями

Німецький залізничний концерн Deutsche Bahn пояснив деталі співпраці з УЗ у 2022 році та слова міністра інфраструктури Олександра Кубракова щодо передачі пасажирської вертикалі до німецьких фахівців.

Так, DB Engineering & Consulting направить експертів та менеджерів до України для консультування Укрзалізниці щодо структурних аспектів пасажирських перевезень. У компанії зазначили, що основна увага приділяється, зокрема, фінансовим консультаціям, а також підтримці при проведенні тендерів на рухомий склад.

Напередодні міністр інфраструктури України Олександр Кубраков сказав, що УЗ з 2022 року нібито передасть всі пасажирські перевезення в управління DB Engineering & Consulting.

Нагадаємо, 26 серпня приватне акціонерне товариство “Київський електровагоноремонтний завод” (належить УЗ) уклало договір з Deutsche Bahn Engineering & Consulting щодо надання консультацій для Укрзалізниці. Вартість договору – 891 тисяча євро.

Проте експерти ТСК вважають угоду з Deutsche Bahn Engineering & Consulting незаконною.  Адже Укрзалізниця навмисно уникла тендера щодо вибору консультанта для компанії.

читайте також

Завантаження....