URM
Міжнародні Новини Події

Deutsche Bahn хоче розширити наявну залізничну мережу до 9000 кілометрів

Deutsche Bahn (DB) заявила про плани капітально відремонтувати наявну залізничну мережу і розширити її на 5500 кілометрів. Про це повідомляє RailTech.com

Залізнична мережа в Німеччині зараз охоплює приблизно 3500 кілометрів, що становить 25 % всіх поїздок у країні. У найближчі 9 років DB хоче розширити мережу до 9000 кілометрів. На цьому робота не зупиняється, оскільки компанія також хоче капітально відремонтувати і підсилити наявну мережу.

За даними DB, інтенсивність або використання залізниці зросла на понад 60 % за останні 28 років. Це означає, що стан колій, сигнальних коробок, залізничних мостів і вимикачів погіршився і виникають збої. Тож більшу частину обладнання та інфраструктури тепер доведеться оновлювати і замінювати.

Починаючи з 2024 року, DB хоче почати процес оновлення магістралі з великою кількістю робіт, запланованих на одному етапі, тому ділянки певних ліній доведеться закрити для руху лише один раз. У майбутньому компанія також хоче збільшити свої щорічні інвестиції в профілактичні послуги на тризначну суму в мільйон. Також DB буде інвестувати більше в діагностичні системи, щоб уникнути системних помилок.

Однак, видання повідомляє, що Mofair, асоціація німецьких приватних пасажирських операторів, скептично відреагувала на ці плани.

Нібито нове «радикальне будівництво» вже може практикуватися дочірніми компаніями інфраструктури DB сьогодні. Проблема полягає в досить погано організованих процесах планування, закупівель та комунікації будівельних майданчиків і, насамперед, орієнтації прибутку дочірніх компаній інфраструктури, які сьогодні стоять на шляху орієнтації на якість.

Президент Mofair Тобіас Хейнеманн

Deutsche Bahn хоче розширити наявну залізничну мережу до 9000 кілометрів

читайте також

Завантаження....