URM
Укрзалізниця Новини

Deutsche Bahn Engineering & Consulting почала роботу на УЗ за трьома напрямками

Фахівці Deutsche Bahn E&C розпочали роботу в Укрзалізниці щодо удосконалення пасажирських перевезень в Україні.

Першими результатами співпраці у сфері пасажирських перевезень стали створені робочі групи та представлені перші напрацювання. Роботу вирішили розбити за 3 напрямками:

  • розробка бізнес-плану пасажирських перевезень;
  • впровадження системи фінансування перевезень пасажирів;
  • підтримка закупівлі пасажирського рухомого складу.

Уже відбулася вступна зустріч координаційного комітету проєкту за участі в.о. голови правління Укрзалізниці Олександра Камишіна, представників наглядової ради товариства, Міністерства інфраструктури та Міністерства фінансів. Deutsche Bahn E&C отримав усі необхідні документи та напрацювання, які необхідні для реалізації проєкту.

Також визначено план роботи проєктних груп, уточнено деталі технічного завдання для консультанта та визначені першочергові пріоритети роботи.

Зокрема, німецькі фахівці представили перші результати аналізу технічних вимог до електропоїздів, які будуть закуповуватись для проєкту Kyiv City Express. Їх протягом жовтня обговорюватимуть представники Deutsche Bahn E&C, АТ «Укрзалізниця» та представники профільних міністерств.

Очікується, що Deutsche Bahn E&C надасть проєкт звіту з рекомендаціями щодо модернізації пасажирських перевезень до кінця 2021 року.

Нагадаємо, експерти ТСК вважають угоду з Deutsche Bahn Engineering & Consulting незаконною.  Адже Укрзалізниця навмисно уникла тендера щодо вибору консультанта для компанії.

26 серпня Приватне акціонерне товариство “Київський електровагоноремонтний завод” (належить УЗ) уклало договір з Deutsche Bahn Engineering & Consulting щодо надання консультацій для Укрзалізниці. Вартість договору – 891 тисяча євро.

читайте також

Завантаження....