URM
Укрзалізниця Новини

Держпраці почала перевірку Укрзалізниці

Державна служба України з питань праці почала перевірку АТ «Українська залізниця» у
Житомирській області. Планова перевірка триватиме до 28 січня.

Перевірятимуть дотримання законодавства у сфері промислової безпеки, охорони праці, поводження із вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієни праці, зайнятості населення, зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, геологічного вивчення надр, їх використання та охорони, використання і переробки мінеральної сировини (державний гірничий нагляд).

Якщо співробітники Держпраці виявлять порушення вимог законодавства — відповідні роботи, де були виявлені недоліки, можуть повністю або частково зупинитися.

У разі необхідності вжиття інших заходів реагування протягом п’яти робочих днів з дня завершення перевірки мають бути складені приписи щодо усунення порушень.

Нагадаємо, 30 грудня Укртрансбезпека видала наказ щодо зупинення дії ліцензії Укрзалізниці на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом.

У МІУ журналістам URM повідомили, що наказ набуває чинності через 10 днів після оприлюднення (11 січня), але він має попереджувальний характер для виправлення порушень з боку Укрзалізниці (два місяці). Згодом в Укртрансбезпеці також пояснили ситуацію з призупиненням дії ліцензії УЗ.

читайте також

Завантаження....