URM
Бізнес Новини

Державна служба України з безпеки на транспорті презентувала нову платформу електронних послуг

Державна служба України з безпеки на транспорті запустила кабінет перевізника з низкою нововведень.

У МІУ запевняють — першим етапом запуску системи стане запобігання цілій низці корупційних ризиків під час замовлення, видачі та обліку дозволів на міжнародні перевезення.

Нова платформа запроваджує прозорий та зрозумілий для всіх гравців ринку розподіл документів, який відбувається в онлайн-режимі.

Міністерство інфраструктури

Уперше в публічному доступі буде інформація щодо усіх виданих, наявних та використаних дозволів на міжнародні перевезення як на пунктах видачі, так і на складі Державної служби України з безпеки на транспорті. Окрім того, буде скасовано плату за бронювання дозволів. Оскільки це є наданням адміністративних послуг, залишається лише оплата адмінзбору, як і при наданні усіх інших послуг.

Для розуміння, за весь 2020 рік і перше півріччя 2021 року з ринку загалом додатково було зібрано 32 515 292 грн — фактично за надання адміністративної послуги.

Міністерство інфраструктури

З 19 липня послуга бронювання дозволів на міжнародні перевезення стала безкоштовною.

Зокрема, для перевізників запроваджується єдине вікно входу на отримання всіх адміністративних послуг від Укртрансбезпеки.

Зазначимо, що тема автоматизації та диджиталізації  процесів актуальна і для Укрзалізниці. Адже більшість програмного забезпечення Укрзалізниці морально застаріла.

читайте також

Завантаження....