URM
Рухомий склад Новини

Державна регуляторна служба погодила проєкт наказу щодо списання вагонів

Державна регуляторна служба погодила наказ “Про затвердження Порядку проведення комплексу діагностичних, ремонтних та реєстраційних операцій, спрямованих на продовження строку експлуатації вантажних вагонів (крім вантажних вагонів підприємств технологічного залізничного транспорту, що призначені для переміщення вантажів у виробничих цілях в межах території таких підприємств), установленого виробником, строків продовження експлуатації таких вагонів”.

Про це повідомив заступник директора Департаменту комерційної роботи Укрзалізниці Валерій Ткачов. За його словами наразі проєкт направлено на юстування до Міністерства юстиції.

Він зауважив, що ДРСУ погодила проєкт після того, як МІУ його відкоригувало – горизонт переходу на нормативний термін експлуатації зерновозів та піввагонів збільшено з 7 до 10 років. За словами Ткачова, протягом перших 3 років списання вагонів мінімальне:

  • 2022 рік – 43 ЗРВ;
  • 2023 рік – 469 ЗРВ;
  • 2024 рік – 1299 ЗРВ.

Зауважимо, що наразі на сайті ДРСУ відсутнє рішення щодо відповідного проєкту.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури спільно з УЗ планує запустити програму поступового обмеження терміну експлуатації вагонів та будівництва нових вагонів замість списаних.

З цією метою Мінінфраструктури розробило та опублікувало вищезазначений проєкт наказу про порядок списання зношених вагонів. Водночас уже 25 жовтня проєкт був відправлений на узгодження в Державну регуляторну службу.

16 листопада ДРСУ надіслала листа до МІУ зауваження до проєкту й повідомила, що лише після їхнього розгляду ухвалить рішення.

читайте також

Завантаження....