URM
Новини Бізнес

Державна продовольчо-зернова корпорація України зазнала 148,8 млн грн збитків

За перший квартал 2021 року Державна продовольчо-зернова корпорація України отримала 148,8 млн грн. збитку. Про це йдеться у зведеному звіті про виконання показників річного фінплану. Відзначимо, що ДПЗУ знаходиться в управлінні Мінекономіки.

Оприлюднена інформація не є остаточною, офіційна фінансова звітність компанії за 2020 рік буде розміщена на сайті АТ «ДПЗКУ» у встановлені законодавством строки»

Державна продовольчо-зернова корпорація України

Відзначимо, що за 2020 рік корпорація відзвітувала про 5,8 млрд грн чистих збитків. Утім, в ДПЗУ зазначили — цей збиток був сформований за рахунок чинників, на які жодна управлінська команда вплинути не могла.

А саме: від’ємна курсова різниця – 3,5 млрд грн; виплата відсотків по кредиту – 1,7 млрд грн, всі інші витрати компанії були стабільними. В той же час корпорація суттєво знизила рівень збитковості в операційній діяльності. Так, якщо в 2019 році збитки в результаті операційної діяльності складали 2 707,7 млн грн, то в 2020 році вони знизились до 725,8 млн грн, тобто в 3,7 рази»

Державна продовольчо-зернова корпорація України

Нагадаємо, за перший квартал 2021 року Укрзалізниця відзвітувала про чисті збитки на суму 1,7 млрд гривень. За відповідний період УЗ сплатила понад 5,7 млрд грн податків, зборів та платежів до цільових держфондів. Станом на кінець березня УЗ мала 41,5 млрд грн боргів перед різноманітними банками, серед яких: ЄБРР, Ощадбанк, Укргазбанк, Сбербанк, Альфа-Банк та інші.

читайте також

Завантаження....