URM
Тяга Новини

Олександр Камишін запевнив, що дефіциту локомотивної тяги в новому сезоні не буде

У новому сезоні Укрзалізниця забезпечить аграріїв локомотивною тягою і зможе вивезти врожай без приватної тяги. Про це на Українському зерновому саміті заявив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін, передає видання elevatorist.

Камішин додав, що зараз на повну потужність працюють ремонтні заводи УЗ, тож із локомотивною тягою все буде добре. Водночас топменеджер заявив, що використання приватної тяги буде неефективним, якщо не «розшити» припортові станції.

Два роки триває проєкт приватної тяги, ми його не зупиняємо, міністерство продовжує ще на два роки. Є компанії, які спробували їхати приватною тягою, лише біда в тому, що приватні компанії в Україні, які обзавелися своєю тягою, купили такі ж старі локомотиви, які є в Укрзалізниці.

Олександр Камишін, голова правління АТ «Укрзалізниця»

Читайте також: Олексій Шахов: Підготовка до приватної тяги та монополізації ринку приватними компаніями — що зроблено та чого чекати?

Раніше на сайті Міністерства інфраструктури опублікували звіт про періодичне відстеження результативності наказу щодо допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування.

Водночас враховуючи бажання учасників продовжити строки реалізації, а також «враховуючи прохання бізнесу» Мінінфраструктури підготувало проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 р. № 1043», щодо продовження строку реалізації експериментального проєкту до 4 грудня 2022 року.

читайте також

Завантаження....