URM
Вантажні перевезення Бізнес Новини

Дефіцит зерновозів провокує перехід на автотранспорт

Різке зростання попиту з боку вантажовідправників у період «високого» сезону викликав дефіцит вагонів за заявками елеваторів ГК «G.R. Agro». Про це повідомляє компанія на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що проблеми почалися з перших чисел серпня 2021 року. Недопостачання з боку операторів вагонного парку в цей період — понад 100 вагонів.

На елеваторах не виконується короткостроковий план відвантаження зерна, який становить близько 15 000 тонн. Рішенням з боку керівництва компанії став перехід перевезень зерна зі своїх елеваторів із залізничного на власний автотранспорт з повним його завантаженням.Таким чином, наявність власних автомобілів-зерновозів є рятівною альтернативою в обставинах, що склалися і дозволяє компанії і елеваторам виконати своєчасну поставку вантажів покупцям.

G.R. Agro

Дефіцит зерновозів провокує перехід на автотранспорт

Ще одна проблема, з якою стикаються зерновики — брак локомотивів. Так, через відсутність локомотивів станція Тернопіль переповнилася вагонами, а елеватори вже «під зав’язку» заповнені зерном. Як наслідок, повністю зупинилася робота елеваторів області.

Сьогодні вкрай потрібна швидка пропускна здатність переміщення вагонів на станціях (як порожніх, так і завантажених) та ефективна їхня оборотність. Проте замість оперативної і злагодженої роботи залізничників елеватори отримали повну зупинку власної діяльності! Зерновики фактично паралізовані, не можуть приймати зерно та відвантажувати його, що абсолютно неприпустимо під час жнив! Такі дії очільників Укрзалізниці ми не можемо розцінювати інакше, як диверсію, спрямовану на знищення сільськогосподарської галузі області та придушення виробників і реалізаторів зернопродукції.

Олександр Шпак, Власник корпорації Збаразький КХП

Дефіцит зерновозів провокує перехід на автотранспорт

Те, що Укрзалізниця провалила підготовку до зернового сезону, – наслідок невдалих управлінських рішень одразу в кількох напрямах діяльності. Уже зараз відомо, що з 11,4 тис. вагонів-зерновозів компанії готові до роботи тільки 3 тис. Ще близько 2,7 тис. – у сезонному резерві, який уже пізно “підіймати”, бо сезон почався. Решта вагонів просто не пройшла своєчасні ремонти. Детальніше про  це читайте у статті «Чотири вершники зернового апокаліпсису«.

читайте також

Завантаження....