URM
Укрзалізниця Новини

Dechert виграла аукціон щодо консультування УЗ під час випуску облігацій

10 лютого відбувся аукціон щодо права консультувати Укрзалізницю під час випуску облігацій.

Укрзалізниця оголосила відповідний тендер 12 грудня. На торги подали пропозиції шість юридичних компаній:

  • Norton Rose Fulbright LLP
  • Dechert LLP
  • MORGAN, LEWIS & BOCKIUS UK LLP
  • ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «РОБІНСОН ПАТМАН»
  • ТО»ѲЕМЕС КАМЕРОН МАККЕННА ЕЛЕЛСІ»
  • Представництво «БЕЙКЕР І МАКЕНЗІ — СІ АЙ ЕС, ЛІМІТЕД».

В результаті найнижчу пропозицію подала Dechert – 1,6 млн грн, що на 7,7 млн грн менше ніж очікувана вартість. Система ProZorro автоматично розпізнала пропозицію як аномально низьку й тепер компанія має до 12 лютого надати її обґрунтування державним аудитором.

Далі пропозицію розгляне Укрзалізниця й після має укласти контракт.

Зауважимо, згідно з тендерною документацією, ідеться про додаткові послуги юридичного консультанта з питань англійського права, права США та права України, пов’язаних зі структуруванням боргових зобов’язань, зокрема шляхом випуску облігацій участі у позиці (LPN).

Переможець має надавати послуги впродовж усього наступного року.

Нагадаємо, раніше в Укрзалізниці заявили, що у 2021 році компанія покращить свої фінансові показники у порівнянні з 2020 роком, а тому матиме змогу після публікації звіту розглянути можливість довипуску єврооблігації.

13 жовтня 2021 року філія «Центр сервісного забезпечення» уклала договір з ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги» щодо супроводження додаткового розміщення єврооблігацій на суму не більшу за 200 млн доларів.

28 жовтня Кабінет Міністрів зменшив забезпечення виконання зобов’язань УЗ за кредит щодо будівництва  Бескидського тунелю, аби Перевізник мав можливості взяти нові кредити.

читайте також

Завантаження....