URM
Вантажні перевезення Новини Події

DB Cargo припинила безкоштовно доставляти гуманітарні вантажі в Україну

Дочірня компанія німецького залізничного перевізника Deutsche Bahn – DB Cargo, що займається вантажними перевезеннями та логістикою, через рік з початку повномасштабного вторгнення росії припинила безкоштовно доставляти гуманітарні вантажі в Україну. Про це повідомляє «Європейська правда» із посиланням на Spiegel.

За даними газети, DB Cargo припинила здійснювати безкоштовні перевезення в Україну з 1 січня. Отже, компанії, які хочуть відправити допомогу в Україну, повинні будуть повністю оплачувати перевезення, що становить до 6000 євро за контейнер.

За припущенням видання, причиною стала давня суперечка між DB Cargo і міністерством транспорту Німеччини на чолі з Фолькером Віссінгом щодо фінансування перевезень.

Згідно зі звітом, дочірня компанія Deutsche Bahn кілька разів зверталася по державну підтримку, оскільки акціонерне товариство може отримувати стороннє фінансування в обмеженому обсязі. Зокрема, лише у 2022 році року DB Cargo витратила близько 5 млн євро на перевезення гуманітарної допомоги.

Зазначається, що Міністерство транспорту Німеччини у відповідь на запит Spiegel заявило, що рішення між профільним міністерством і перевізником поки не було досягнуто.

«Залізничний міст» був ініціативою DB Cargo. Федеральний уряд дуже вітає цю ініціативу. У федеральному уряді тривають дискусії щодо того, в якій формі і в якому обсязі буде надаватися підтримка залізничному мосту в майбутньому.

Міністерство транспорту Німеччини

Нагадаємо, ініціатива Deutsche Bahn стартувала у березні минулого року.

 

читайте також

Завантаження....