URM
Укрзалізниця Новини

ДАСУ виявила порушення в закупівлі Укрзалізницею подарунків на 35 млн гривень

Держаудитслужба за результатами моніторингу закупівель Укрзалізницею новорічних подарунків на загальну суму близько 35 млн грн виявила порушення законодавства та вимагає притягнути винних осіб до відповідальності.

Зокрема, на порталі Prozorro оприлюднено висновок Держаудитслужби, в якому та зобов’язує здійснити заходи, направлені на недопущення встановлених порушень надалі, зокрема шляхом притягнення до відповідальності осіб, якими допущено порушення.

Загалом подарунки Перевізник замовляв через три аукціони, що були проведені 22 листопада 2021 року філією «Центр сервісного забезпечення». Переможцями стали три фірми: ТОВ «Світ трейдер», ТОВ «Лідер-трейдинг», ТОВ «ДП Транс техно постач».

Зокрема, згідно з результатами перевірки, тендерна документація була складена не відповідно до вимог закону, а також УЗ не надала запитувану інформацію, у тому числі щодо формування очікуваної ціни подарунків та необхідності здійснення такої закупівлі.

Зауважимо, що, за оцінками голови Промислово-підприємницької спілки Володимира Каспрука, переплата на закупівлі подарунків може складати 30 %.

Нагадаємо, напередодні АМКУ оштрафував постачальника програмного забезпечення для УЗ за змову на тендері.

читайте також

Завантаження....