URM
Кадри Новини

ЦОЗ має намір скоротити залізничний медперсонал у філіях

25 травня філія «Центр охорони здоров’я» Укрзалізниці видала наказ щодо скорочення «непрофільних витрат» у залізничних лікарнях та запровадження нового штатного розпису.

У документі йдеться про те, що філії мають переглянути штатний розпис лікарень на залізничному транспорті та до 28 травня вже мали скласти списки осіб, які підлягають звільненню або переведенню. Новий розпис ЦОЗ схвалила 19 травня.

Текст наказу:

ЦОЗ НАКАЗ

Проте цей наказ має багато недопрацювань. Для прикладу, на балансі Донецької залізниці немає лікарні й залізничники проходять обов’язковий медогляд у медпунктах. Тому в разі скорочення цих працівників, філії доведеться замовляти послуги на аутсорсі. 

Проте для такої закупівлі філія повинна мати відповідну ліцензію, а самі закупівлі мають бути внесені до закупівельного плану (який формується на початку кожного року). Навіть після таких бюрократичних процедур філії необхідно знайти лікарів, які мають зареєстрований ФОП. Далі  проходять тендерні процедури, які нерідко з першого разу не відбуваються. 

Тому реалізація наказу поки під питанням.

читайте також

Завантаження....