URM
Укрзалізниця Новини

Центральний штат зросте, робітників скоротять: Залізничники обурені реорганізацією філії «БМЕС»

Представники трудових колективів філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Укрзалізниці обурені майбутньою реорганізацією.
Про це на своєму телеграм-каналі розповів член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки та оцінки стану акціонерного товариства «Українська залізниця» Ігор Мурдій.

Учора Мурдій був присутній зустрівся із залізничними будівельниками. За словами залізничників — жодного діалогу з робітниками керівництво Укрзалізниці не веде.

Сам же проєкт рішення правління компанії про структурні перетворення в цій філії передбачає, що до 1 жовтня 2021 року 21 територіальне управління філії буде ліквідовано шляхом приєднання до шести дирекцій у Києві, Одесі, Лимані, Дніпрі, Харкові та Львові.

В проєкті йдеться про структурні перетворення та про зростання центрального штату філії «БМЕС» на 30 одиниць, що потребує додаткового фінансування у розмірі 600 тис. грн на місяць. Тобто бачимо, що керівників із середньою зарплатою у 20 тис. грн побільшає. Натомість зекономити пропонують на тих людях, що зараз працюють на місцях – на інженерно-технічному складі. Від звільнення цих співробітників очікують економію в 3,5 млн грн на місяць.

Ігор Мурдій, член ТСК з питань перевірки та оцінки стану Укрзалізниці

За словами Мурдія, дирекції філії «БМЕС» настільки відірвані від виробництва, що не мають змоги оперативно, якісно та своєчасно реагувати на виробничі ситуації та приймати управлінські рішення. Тож це ставить під загрозу функціонування всієї філії.

Тож звучало цілком слушне запитання: чому ліквідують посади в територіальних управліннях, а не в дирекціях, якщо зекономити можна не менше? Не такими залізничники уявляли собі зміни до організаційної структури Укрзалізниці, адже анонсувалося, що до кінця року на 30% буде скорочено апарат центрального офісу компанії.

Ігор Мурдій, член ТСК з питань перевірки та оцінки стану Укрзалізниці

читайте також

Завантаження....