URM
Новини

CN пожертвує українцям-переселенцям понад 1 млн канадських доларів

CN (Canadian National Railway Company) оголосила, що зробить спільну пожертву в розмірі 1,1 мільйона канадських доларів Канадсько-українському фонду та Razom у Сполучених Штатах на підтримку українців, переміщених через війну в Україні. Про таке говориться на сайті CN.

Ця пожертва дозволить Конгресу українців Канади, Канадсько-українській фундації, а також організації «Разом» у Сполучених Штатах продовжувати надавати гуманітарну допомогу та допомогу переміщеним особам, пропонуючи медичну допомогу, невідкладний притулок та їжу. Історія нашої компанії пов’язана із заселенням Західної Канади українцями, і ми пишаємося тим, що у Канаді та США є співробітники, пенсіонери та зацікавлені сторони, які мають українське походження.

Трейсі Робінсон, президент і головний виконавчий директор CN

Повідомляється, що Канадсько-українська фундація пов’язана з Конгресом українців Канади, який має відділення в 20 містах по всій Канаді, багато з яких знаходяться в громадах, які обслуговує CN з великою кількістю працівників CN, пенсіонерів та їхніх сімей.

Довідково: СN – одна із найбільших залізниць Північної Америки. Щороку вона транспортує понад 300 млн т вантажів. Мережа її маршрутів сягає 19,5 тис. миль (понад 31 тис. км).

Нагадаємо, для надання допомоги Україні Deutsche Bahn створила залізничну та автомобільну логістичну мережу для доставки допомоги з Німеччини безпосередньо в Україну.

читайте також

Завантаження....