URM
Порти Новини

Чорноморський порт судиться за власний поромний комплекс

Фірма «Автологістика» звернулася до суду з вимогою зобов’язати ДП «МТП « Чорноморськ» виконувати умови основної і додаткової угоди про надання їм в оренду поромного комплексу.

У своєму позові ТОВ «Автологістика» вимагає зобов’язати ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» виконувати зобов’язання за договором від 17 жовтня 2019 року й умови додаткових угод. Зокрема, «відновити й здійснювати надання послуг зі зберігання на території Підприємства, самохідної, несамохідної та іншої техніки, вантажів, технологічного транспорту та обладнання, якими оперує клієнт».

Порт подав зустрічний позов з вимогою визнати договір недійсним. Третьою стороною до судового розгляду залучили Міністерство інфраструктури.

Зазначено, що у жовтні 2020 року порт «Чорноморськ» і «Автологістика» уклали додаткову угоду №2 до «Договору про використання території підприємства» №130д від 17 жовтня 2019 року. Дана угода передає поромний комплекс ДП «МТП «Чорноморськ» у концесію або оренду без дотримання встановленого чинним законодавством конкурсного порядку.

Додаткова угода містить положення, згідно з яким ТОВ «Автологістика» отримує право безперешкодно на свій розсуд використовувати не тільки територію поромного комплексу, а й технологічне обладнання порту і техніку, причому вибір таких об’єктів ТОВ «Автологістика» має право здійснити самостійно «відповідно до існуючої практики» або на свій розсуд.

Компанія «Автологістика» оформлена на екс-депутата від Одеської міськради Павла Гайдая.

Нагадаємо, що наказом Мінінфраструктури від 24 червня 2020 року було розпочато підготовку до передачі в концесію території поромного комплексу (першого вантажного району і контейнерного термінала) МТП «Чорноморськ».

Зокрема, компанія “Укрферрі” претендує на концесію поромного комплексу ДП МТП «Чорноморськ».

читайте також

Завантаження....