URM
Укрзалізниця Новини

Чому Кубраков поставив свою політичну візу під кандидатурою Лещенка у наглядовій раді

Учора народні депутати з профільного комітету отримали відповідь від міністра інфраструктури України Олександра Кубракова на колективне звернення нардепів щодо доцільності висунення Міністерством інфраструктури повторно на посаду члена наглядової ради Укрзалізниці Сергія Лещенка.

Відповідний документ на своїй сторінці у telegram розмістив член комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури .

Чому Кубраков поставив свою політичну візу під кандидатурою Лещенка у наглядовій радіЯк видно з документа, відповідь Олександра Кубракова полягає у тому, що Сергій Лещенко відповідає обов’язковим вимогам, встановленим до кандидата на посаду члена наглядової ради відповідно до постанови КМУ №143 від 10.03.2017 р.

«

Ще раз — професійних навичок та досвіду, з урахуванням виду діяльності та спеціалізації підприємства. Те, що Сергій розповідає в YouTube-каналі про залізницю, сподіваюся, ще не вважається за належний досвід та не дорівнює професійним знанням про діяльність залізничного транспорту.Така кадрова політика призводить до руйнування стратегічного підприємства, не можна ставати на одні й ті самі граблі та очікувати іншого результату, ніж він був досі.

Ігор Мурдій

Ігор Мурдій також звернув увагу на те, що в критеріях, яким мають відповідати представники держави у наглядових радах підприємств, 50 % і більше яких належать державі — постанова КМУ №143 від 10.03.2017 р., критерії добропорядності та бездоганної ділової репутації відсутні.

«

Ці кілька викреслених у 2017 році важливих слів про добропорядність та бездоганну ділову репутацію дають дорогу до наглядових рад таких підприємств, як Укрзалізниця, дуже сумнівним представникам від держави.

Ігор Мурдій

Зазначимо, що Кабмін планує продовжити повноваження Лещенка в наглядовій раді УЗ максимум до кінця року.

Нагадаємо, у вересні Міністерство інфраструктури наново внесло кандидатуру Сергія Лещенка до складу наглядової ради Укрзалізниці за державною квотою.

29 вересня Мінекономіки оголосило відбір чотирьох незалежних членів наглядової ради Укрзалізниці.

читайте також

Завантаження....