URM
Міжнародні Пасажирські перевезення

Чеський перевізник Leo Express відновив рейси з Ужгорода й Мукачева в Прагу

Чеський приватний перевізник Leo Express з 26 серпня відновив рейси з Ужгорода й Мукачева в Прагу. Пасажирів будуть вести комбінованим транспортом — спочатку автобусом, а потім залізницею.

Квитки з Ужгорода до Праги можна придбати до 650 гривень. З пересадкою в словацькому місті Кошице. Час в дорозі — 14 годин 42 хвилин.

З Мукачева автобус виїжджатиме о 17:00, з Ужгорода – о 18:00. На автостанцію у Кошице він прибуватиме о 22:45 – тут потрібно буде перейти на залізничний вокзал, що розташований поряд, звідки о 23:27 відправлятиметься потяг у Прагу. У чеську столицю потяг прибуватиме о 7:42.

Чеський перевізник Leo Express відновив рейси з Ужгорода й Мукачева в Прагу

Які умови в’їзду в Чехію

Громадяни України, повністю вакциновані однією зі схвалених ЄС вакцин, зазначених нижче, можуть в’їхати до Чехії з будь-якою метою без необхідності дотримання будь-яких додаткових карантинних заходів (тобто без необхідності проходити тестування або самоізоляцію). Потрібно буде тільки заповнити реєстраційну форму до приїзду https://plf.uzis.cz/

Повністю вакцинованими вважаються особи (повинно пройти не менше 14 днів після введення другої дози, у разі двоетапної вакцини) однієї з таких вакцин:

  • AstraZeneca (Vaxzevria);
  • Moderna (Spikevax);
  • Pfizer BioNTech (Comirnaty);
  • Johnson & Johnson (Janssen);
  • Covishield.

Щоб отримати дозвіл на в’їзд повністю вакцинованої особи, необхідно буде надати сертифікат про вакцинацію.

В’їзд для не невакцинованих громадян України до Чехії заборонено, за винятком тих, які мають дозвіл на проживання в Чехії або візу, видану органами Чеської Республіки. Громадянам України, які мають дозвіл на проживання в іншій країні ЄС – відповідну пластикову картку (УВАГА! Довготермінова віза таким дозволом не вважається), дозволений в’їзд за умови наявності підтвердження мети поїздки.

читайте також

Завантаження....