URM
Пасажирські перевезення COVID-19 Новини Укрзалізниця

Через введення карантинних обмежень УЗ втрачає 300 млн грн на місяць

Голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін розповів, що через введення карантинних обмежень на пасажирських перевезеннях компанія втрачає 300 млн грн на місяць.

Причиною є зменшення пасажиропотоку. За його словами, ситуацію рятує збільшення тарифу на залізничні перевезення.

Щобільше, якби була наша ставка тільки на тариф, то ми вже були б в мінусах. Приміром, просідання пасажирки з 21 жовтня (введення карантинних обмежень – НВ) влітає нам близько 300 млн грн в місяць. І нам би не допомогли ні електроенергія, ні тариф, ні продаж непрофільних активів.

Олександр Камишін

Зауажимо, раніше Камишін заявив, що за підсумками роботи 11 місяців 2021 року Укрзалізниця отримала 227,3 млн грн чистого прибутку.

Нагадаємо, з 21 жовтня 2021 року змінились правила перевезень пасажирів під час карантинних обмежень. Перевезення у далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях дозволені пасажирам за умови наявності у них таких документів:

  • квитка на проїзд;
  • документа, що посвідчує особу (перелік таких документів затверджено наказом Міністерства транспорту та зв’язку);
  • документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;
  • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);
  • або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

читайте також

Завантаження....