URM
Укрзалізниця COVID-19 Новини

Через відсутність «ковідних документів» до поїздки не допущено 340 пасажирів

З початку дії нових правил перевезень менше пів відсотка пасажирів було не допущено до поїздки через відсутність належних документів. Про це повідомив керівник пасажирського напрямку АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський.

Починаючи з 21 жовтня було перевезено понад 125 тисяч пасажирів поїздами далекого сполучення та Інтерсіті+, з них лише 340 не допущено до поїздів через відсутність вакцинації або тесту.

Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку АТ «Укрзалізниця»

Також зазначимо, що Укрзалізниця вакцинувала 30 % провідників.

Нагадаємо, від 21 жовтня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1236, змінилися правила перевезень пасажирів під час карантинних обмежень.

Згідно з оновленими Кабміном правилами перевезень у карантинний період залізничні перевезення у далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях будуть дозволені пасажирам за умови наявності у них таких документів:

  • квитка на проїзд;
  • документа, що посвідчує особу (перелік таких документів затверджено наказом Міністерства транспорту та зв’язку);
  • документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;
  • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);
  • або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.

Загалом  21 жовтня на вокзалах УЗ зробили 1500 тестів (30 позитивних), у той час, як вакцинували близько 700 осіб. Також за першу добу дії нових правил проїзду до поїздів не допущено 175 пасажирів через відсутність належних документів. Для врегулювання ситуацій до поїздів 25 разів викликалися представники Національної поліції.

читайте також

Завантаження....