URM
Укрзалізниця Новини

УЗ уклала рамкову угоду на постачання 200 тис. тонн пального

1 липня Укрзалізниця уклала рамкову угоду на 5,3 млрд грн щодо постачання 200 тис. тонн пального. Угоду уклали з 8-ма постачальниками:

  • ТОВ “Мартін Трейд”;
  • ПП “ОККО Контракт”;
  • ТОВ “ТОРУМ”;
  • ТОВ “Альянс Енерго Трейд”;
  • ТОВ “ТД “ГАЗТРІМ”;
  • ТОВ “ТД “СОКАР УКРАЇНА”;
  • ТОВ “ЛІВАЙН ТОРГ”;
  • ТОВ “Оіл-Трей 2018”.

Рамкова угода передбачає спрощені закупівлі за потребою з учасниками. Закупівлі проводяться в заявлених межах. У цьому випадку до 5,3 млрд грн та 200 тис. тонн. Термін угоди до 30 березня 2022 року.

Зауважимо, напередодні стало відомо, що 38 магістральних і 85 маневрових тепловозів виведені в резерв через відсутність пального. На складах компанії залишилося 772 тонни, що є добовою нормою роботи Укрзалізниці.

З 30 червня збитки від простоїв вагонів становлять 7,9 млн грн на добу. При цьому станом на кінець дня 29 червня залишки пального на станції Покровськ становили 30,8 тонн, на ст. Поголі – 8 тонн, на ст. Коростень – 49 тонн, на ст. Ковель – 8 тонн, на ст. Чернівці – 15 тонн. Склад ТНТС депо Волноваха резерву пального не має взагалі.

Ситуація з пальним викликала занепокоєння і в Тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради, створеній для перевірки й оцінки стану Укрзалізниці. Проблему обговорять на завтрашньому засіданні ТСК.

Завтра, між іншим, члени нашої ТСК зберуться для затвердження проміжного звіту. Будемо підбивати підсумки піврічної роботи і доносити їх керівництву держави. Зроблено багато, але далеко не все.

Юлія Гришина, голова ТСК

Зі свого боку в Міністерстві Інфраструктури пообіцяли подолати дефіцит дизпального в Укрзалізниці до кінця тижня.

Я безпосередньо бачу скільки відвантажується і що відбувається з пальним. Сьогодні-завтра дефіцит буде подолано.

Олександр Кубраков, міністр інфраструктури

Нагадаємо, у квітні компанія, через зрив рамкової угоди, уже мала паливну кризу. Тоді філія «Центр забезпечення виробництва» провела екстрений тендер на закупівлю 50 тис. тонн дизельного пального за прискореною переговорною процедурою.

читайте також

Завантаження....