URM
Пасажирські перевезення Новини

Через «італійський страйк» 12 жовтня затрималися шість пасажирських поїздів

Керівник філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський розповів про наслідки «італійського страйку», який відбувся 12 жовтня.

Відповідаючи на питання журналіста URM, він повідомив, що всього затримувалися шість поїздів. Більшість з них на 20-30 хвилин. Виключенням став Київ – Рахів, який був поданий на дві години пізніше.

За його словами, сьогодні в УЗ піковий день, адже багато людей їдуть на довгі вихідні додому та на відпочинок, тому УЗ запустила 15 додаткових поїздів і в компанії очікують, що всі вони будуть відправлені вчасно.

На уточнювальне запитання, чи були вчора відправленні ті ж самі локомотиви, які за правилами УЗ не можуть виїжджати на рейси, Перцовський відмовився відповідати, заявивши, що він не відповідає за локомотиви.

Через "італійський страйк" 12 жовтня затрималися шість пасажирських поїздівНагадаємо, 12 жовтня  у 10-ти депо УЗ розпочався «італійський страйк», ініційований вільною профспілкою залізничників України (ВПЗУ).

13 жовтня профспілка повідомила про попередню домовленість із керівництвом УЗ. Уночі в локомотивному депо Київ — пасажирський підписали протокол:

  • ініціювати перед керівництвом УЗ зустріч з представниками ВПЗУ з приводу підвищення заробітної плати працівникам залізниці;
  • оплатити всі наряди машиністам-учасникам акції «робота за інструкцією»;
  • зареєструвати всі складені машиністами електровозів акти щодо незадовільного технічного стану рухомого складу;
  • не переслідувати учасників акції «робота за інструкцією».

читайте також

Завантаження....